Naše služby

Individuální dovoz vozidel
Operativní leasing
Výhodné financování a pojištění vozidel
Pronájem vozů
Správa vozového parku
Servis vozidel

Individuální dovoz vozidel

Máte zájem o dovoz luxusních vozů značek BMW, Mercedes - Benz, Audi, Land Rover, Rolls Royce, Bentley ... ale i Škoda, VW atd.? Máme více než desetileté zkušenosti z dovozem vozů různého "stáří" za ceny, které jsou více než přívětivé. Vytvoříme pro Vás nabídku Vašeho požadovaného vozu a to za velmi dobrých podmínek.

 

Jsme rádi, že máme celou řadu spokojených zákazníků z celé Evropy, kteří nám důvěřovali a vlastní nyní vozidlo bez zbytečného přeplácení.
Pokud zvažujete koupi vozu, dovolíme si Vám nabídnout naše služby.

Operativní leasing

Představujeme vám "Operativní Leasing Bez Starostí", službu navrženou tak, aby vám umožnila maximální pohodlí a klid na mysli při užívání vašeho vozidla. Tento program je ideální volbou pro jednotlivce i firmy, které si přejí mít neustálý přístup k moderním vozidlům, aniž by se musely zabývat složitostmi, které s sebou přináší jejich provoz a údržba.

 

Výhodné financování a pojištění vozidel

Máte zájem o dovoz luxusních vozů značek BMW, Mercedes - Benz, Audi, Land Rover, Rolls Royce, Bentley ... ale i Škoda, VW atd.? Máme více než desetileté zkušenosti z dovozem vozů různého "stáří" za ceny, které jsou více než přívětivé. Vytvoříme pro Vás nabídku Vašeho požadovaného vozu a to za velmi dobrých podmínek. Jsme rádi, že máme celou řadu spokojených zákazníků z celé Evropy, kteří nám důvěřovali a vlastní nyní vozidlo bez zbytečného přeplácení.
Pokud zvažujete koupi vozu, dovolíme si Vám nabídnout naše služby.

Pronájem vozů

Naše nabídka pronájmu vozidel zahrnuje širokou paletu modelů, které můžete využít nejen po dobu neplánovaných oprav vašeho stávajícího vozu, ale i kdykoli, kdy potřebujete zajištění dopravy. Díky této službě zůstáváte v pohybu a efektivní, ať už potřebujete náhradní vůz pro důležité obchodní cesty, rodinné výlety nebo jen pro běžné denní jízdy. Navíc, jako stálí zákazníci, se můžete těšit na preferenční podmínky, rychlé a snadné procesy bez zbytečné administrativy a vozidla vždy ve vynikajícím technickém stavu. S námi máte jistotu, že vaše plány zůstanou na správné cestě, bez ohledu na nečekané události. Vyberte si z naší flotily a užijte si svobodu a klid na mysli, kterou přináší spolupráce s námi. Vaše mobilita je naší prioritou.

Správa vozového parku

práva vozového parku s námi představuje komplexní, efektivní a bezproblémové řešení pro vaše podnikání. Zaměřujeme se na rychlé a profesionální služby, které zahrnují pravidelné STK a evidenční kontroly, bezproblémovou registraci vozidel, komplexní služby v oblasti pojištění vozů, a přizpůsobené možnosti financování. Vaše vozidla nejsou jen prostředkem dopravy, ale reprezentují vaši firmu, a proto nabízíme také profesionální čištění exteriérů a interiérů vozů, aby vždy vypadaly a fungovaly optimálně. S naší službou správy vozového parku můžete přesunout břemeno údržby a administrativy na naše odborníky a plně se soustředit na hlavní činnosti vašeho podnikání. O vše se postaráme s maximální péčí a pozorností k detailům, abyste mohli mít jistotu, že vaše vozový park je v bezpečných rukou a vždy připraven k provozu. Tato služba je navržena tak, aby ušetřila váš čas, snížila provozní náklady a zvýšila produktivitu a efektivitu vašeho podnikání. S námi bude správa vašeho vozového parku hladká a bezstarostná.

Náš tým

Jan Novák

pozice, kontakt

Jan Novák

pozice, kontakt

Jan Novák

pozice, kontakt

Servis vozidel

osobních a užitkových vozidel značek BMW, ŠKODA, VW, AUDI, Mercedes - Benz, atd..
 

Nechcete jezdit do servisů a řešit problémy s auty? Vyřešíme za vás!

 

Auto si od vás vyzvedneme doma, zajistíme náhradní vozidlo,  zajistíme servis , STK , čištění a vše potřené. Vozidlo Vám poté v nejkratší možné době předáme opět u Vás doma.  

Zajištění záručního servisu vozidel 

Máte vozidlo zahraniční značky? Nedůvěřujete servisům v ČR, nebo s nimi nemáte dobrou zkušenost?  Proto většina našich zákazníků volí záruční servis v nedalekém Německu.

Vstřícnost, hrdost na domácí značku, profesionalita, zručnost a dobré ceny, to jsou jasné přednosti této volby.

 

Pro Váš vůz zajistíme termín servisu, automobil od Vás převezmeme a předáme Vám náhradní vozidlo. Zpravidla ještě týž den Vám auto předáme zpět. Servis je proveden v prémiovém značkovém servisu v Německu, fakturu dostanete od České firmy (DPH atd...). Popřípadě můžete také využít nabídky si auto v daný termín odvézt do Německa sami (dohodnutí času a termínu je samozřejmostí). 

 

V každém případě Vám bude cena přefakturována naší firmou s možností odpočtu DPH.