O nás

Několik slov o nás

Jsme menší rodinný autosalón, který již více než 10 let obchoduje s automobily prémiových značek a za dobu naší obchodní činnosti našlo svého majitele již mnoho vozů. Nabízíme velmi zajímavé a atraktivní ceny, které Vás jistě osloví.
Našim klientům jsme zajistili vozy značky BMW, VW, Audi, Škoda. Dovezli jsme také velký počet vozů Mercedes-Benz, Land Rover, Ferrari, Rolls Royce, Bentley apod.. Prostě milujeme auta. Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří si chtějí dopřát kvalitní a spolehlivý značkový vůz.
Naší strategií je vyhledat pro Vás vysněný automobil, za cenu, kterou jinde nenajdete. 

Kromě výše uvedeného nabízíme pojištění, financování, servis, přepis, registraci atd.. Postaráme se rádi o celý Váš vozový park tím, že Vám zcela zmizí starosti se servisem, garancemi, STK, pojistkami atd.. 

Vzhledem k tomu, že jsme malý autosalon, můžeme Vám nabídnout služky v mnohem vyšším standardu než ostatní. Individuální lidský přístup a léta zkušeností. O tom, že to děláme dobře, svědčí naši stálí zákazníci, kteří se k nám stále vracejí. Jsme rádi, že jsou mezi nimi i významní a úspěšní lidé, kteří spoléhají na naše služby. 
Do chodu naší firmy se snažím zapojit naše děti již od malička. Poznávají chod firmy, vidí jak některé věci fungují, učí se a také pomáhají. Tento web je kupříkladu jejich práce. 

Neváhejte nás proto kontaktovat. Budete naší nabídkou zcela určitě příjemně překvapeni. 

Jeden z našich velkých klientů mi kdysi řekl. 
"Velkoprodejci aut, to je něco jako velká nemocnice, kde jsi jen číslo, případ a chodící peněženka. U Vás si připadám jako na malé klinice, kde přesně Ví co potřebuji, znají mě a nakonec to dokonce vyjde i levněji" 

Náš tým

Jan Novák

pozice, kontakt

Jan Novák

pozice, kontakt

Jan Novák

pozice, kontakt