Zajišťujeme veškerý servis spojený s prodejem vozidel

  • Úvod

Prodej vozidel

V našem rodinném autosalónu, kde působíme již více než desetiletí, si zakládáme na osobním přístupu a důkladné péči o potřeby každého zákazníka. 


Specializujeme se na prodej prémiových vozů značek jako BMW, VW, Audi, Škoda, ale i exkluzivních modelů Mercedes-Benz, Land Rover, Ferrari, Rolls Royce, Bentley a mnoho dalších. 


Naše ceny jsou více než konkurenceschopné, což potvrzuje počet spokojených zákazníků, kteří k nám rádi vrací pro další vůz. 


Naše služby však přesahují samotný prodej vozidel. Nabízíme komplexní řešení ve formě pojištění, financování, servisu, přepisu, registrace a dalších souvisejících služeb.


Našim cílem je odstranit jakékoli starosti spojené s údržbou, garancemi, STK, pojistkami a vším, co s vlastnictvím vozu souvisí. S námi se můžete soustředit na radost a pohodlí z jízdy ve vašem vysněném voze.


O kvalitě našich služeb svědčí loajalita našich zákazníků, mezi nimiž se nacházejí i významné osobnosti, které oceňují náš lidský přístup a schopnost najít řešení přesně na míru jejich potřebám. 


Tento osobní přístup podporujeme zapojením našich dětí do podnikání, které se tak učí hodnotám, na nichž naše firma stojí.


Jste jen krůček od vozu vašich snů a překvapivě výhodných podmínek, které vám může nabídnout pouze náš rodinný autosalón. 


Přijďte a zažijte rozdíl mezi být "jen číslem" a být součástí rodiny, která rozumí vašim potřebám a touhám ve světě automobilů.

Náš tým

Jan Novák

pozice, kontakt

Jan Novák

pozice, kontakt

Jan Novák

pozice, kontakt